
Шланг для полива Tecnotubi "Orange Professional" d5/8 (15 м)
685 ₴
- Готово к отправке
- Код: 005969
Садовий шланг Tecnotubi Orange Professional діаметром 16 мм (5/8”) і довжиною 15 метрів виготовлений із високоякісного ПВХ, що забезпечує його стійкість до впливу води та різних видів добрив. Щільний зовнішній шар ефективно захищає шланг від руйнівного впливу ультрафіолетових променів, стирання та механічних пошкоджень.
Армуюча оплетка середнього шару, виготовлена з міцного синтетичного волокна, забезпечує стійкість шланга до розривів і дозволяє експлуатацію при робочому тиску до 12 атмосфер. Гладкий внутрішній шар мінімізує опір потоку води, запобігає утворенню водоростей і бактерій, а також відповідає вимогам екологічної безпеки, оскільки вміст шкідливих домішок у складі становить менше ніж 0,1%.
Остались вопросы? Звоните по номеру ниже или пишите в мессенджеры:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tecnotubi |
| Страна производитель | Италия |
| Материал шланга | ПВХ |
| Армированный шланг | Да |
| Диаметр шланга (") | 5/8" |
| Диаметр | 16 мм |
| Количество слоев | 3 |
| Рабочее давление | 10 атм |
| Длина | 15 м |
| Толщина стенки | 3.2 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Длина бухты | 20 м |
| Вид товара | Шланг |
- Цена: 685 ₴


